Продаж вторсировини на електронних торгах

Популярність онлайн торгів збільшується з кожним днем ​​з багатьох причин. Це можливість відшукати і придбати товар за вигідною вартості. Крім економії, покупці також стикаються з великим вибором пропозицій. Сервіс Прозорро об’єднує в собі відразу кілька майданчиків, що дає можливість проводити торгівлю за кількома напрямками.

Зокрема, до числа популярних відноситься покупка вторсировини і металобрухту, яка здійснюється через українську біржу sale.uub.com.ua. Велика кількість пропозицій і вигідні ціни, стануть основою вигідного співробітництва. До того ж, кожен покупець зможе знайти той товар, який йому дійсно потрібно.

Великий вибір та інші особливості

В рамках сервіса Прозорро, покупці отримують доступ до різноплановим товарам. Це різні види вторсировини від надійних і перевірених продавців. До числа найбільш затребуваних і популярних категорій можна віднести наступні:

 1. Кольорові метали в якості різних кабелів.
 2. Мідні дроти, які були частиною двигунів автомобілів.
 3. Кольорові і чорні метали, які продаються на вагу.
 4. Метали, які пройшли процедуру часткового відновлення.
 5. Стружку зі сталі, а також багато інших категорій відходів.
 6. Різна застаріле обладнання.
 7. Списані і застарілі транспортні засоби.

Важливо також відзначити, що вартість вторсировини залежить від багатьох факторів. Дізнатися всі подробиці можна за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/scrap-metal. Цей стан продукту, наявність додаткових домішок, розміри, а також багато іншого. Однак, користувачі матимуть доступ до всієї необхідної інформації в категорії характеристик. Оголошення в рамках системи Прозорро повинні містити всю інформацію про товар, яка може зацікавити покупців. Це не тільки його найменування і відмінні риси, але також плюси і мінуси. Крім цього, компанія-продавець також надає різну документацію, яка повністю підтверджує інформацію з документів.

Торги проводяться в кілька етапів. Спочатку покупці отримують інформацію про товар з оголошення. Повідомлення про його наявності може прийти на мобільний телефон або електронну пошту, якщо користувача цікавить певна інформація. Далі, якщо оголошення цікавить покупця, він може подати свою пропозицію і дочекатися остаточного результату. Важливо відзначити, що вибір переможця буде визначено самою системою в автоматичному порядку.

Особливості торгівлі на біржі

Актуальність вторсировини досить велика в рамках різних бірж. Однак, покупці часто стикаються з шахрайством і обманом, що вже встигло викликати ряд упереджень щодо торгівлі в дистанційному форматі. Важливо відзначити, що робота сервісу Прозорро направлена ​​виключно на врахування інтересів обох сторін. Це означає, що застраховані від будь-яких обманів не тільки покупець, але також і компанія продавець. При купівлі того чи іншого товару, покупець дізнається всю необхідну інформацію, а також отримає підтверджуючі документи.

До числа інших особливостей торгів в рамках Прозорро можна віднести наступні:

 • Конфіденційність. У процесі проведення торгів всі учасники будуть приховані.
 • Чесність. Переможець буде обраний системою в автоматичному порядку.
 • Пряма торгівлі. В процесі не беруть участь посередники та інші треті особи.
 • Економія. Торги представляють собою відмінну можливість заощадити і знайти найбільш вигідну пропозицію.

Торги в рамках системи Прозорро дадуть можливість відшукати підходящий варіант металобрухту за доступною вартості.